Česky Deutsch

 

Ideální ubytování v klidném prostředí nedaleko Hracholuské přehrady

tenis, golf, cykloturistika, vodní lyžování, rybaření, houbaření, půjčovna lodí

Vítáme Vás v pensionu U Vlčků

Pěkné ubytování v klidném prostředí nedaleko Hracholuské přehrady s možností sportovního vyžití - tenis, golf, cykloturistika, vodní lyžování, rybaření, houbaření, půjčovna lodí.

Našim návštěvníkům doporučujeme výlety na zříceniny hradů Buben a Gutštejn, klášter Teplá a Kladruby, nebo návštěvu velice zajímavého pivovarského muzea v Plzni, či historického podzemí a dalších zajímavých kulturních a historických památek. Mladé návštěvníky zajisté velice potěší návštěva zoologické a botanické zahrady v Plzni.

Uzavřené parkoviště v objektu penzionu je pro ubytované hosty a návštěvníky restaurace zdarma. Příjezd vlakem - stanice Plešnice, vzdálená cca 1,5 km. Možno využít i náš nový HELIPORT.

Nabízíme ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi připojením a ledničkou. K dispozici jsou také dvě šestilůžkové vybavené chaty. Ubytování je vhodné pro větší skupiny turistů a cykloturistů do 40-50 osob. Je k dispozici nová úschovna na kola a motocykly.

Fotogalerie

Prohlédněte si náš penzion na fotografiích

Více fotografií

Těšíme se na Vaši návštěvu